Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Group
km: ក្រុម

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម
