Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Revert
mn: Буцаах
