Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Group
os: Къорд

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Default
os: Æнæивд
