Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Group
ps: ګروپ

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Default
ps: تلواله
