Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Default
pt: Padrão

en: Overridden
pt: Sobrescrito

en: Flag
pt: Alerta

en: Revert
pt: Reverter
