Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Revert
sq: Rikthe
