Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Group
af: Groep

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Default
af: Verstek

en: Overridden
af: Oorheers

en: Revert
af: Rol terug
