Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Group
am: ቡድን

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Default
am: ነባሪ
