Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Group
be: Група

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Overridden
be: Адменена

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Settings saved.
be: Налады захаваны
