Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག
