Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Group
ca: Grup

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Default
ca: Per defecte

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Flag
ca: Bandera

en: Flags
ca: Marcadors
