Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Group
el: Ομάδα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Revert
el: Επαναφορά
