Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Revert
eo: Malfari
