Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Status
et: Olek

en: Group
et: Grupp

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Flag
et: Lipp

en: Revert
et: Lähtesta

en: Flags
et: Lipud
