Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Status
fr: État

en: Group
fr: Groupe

en: Edit
fr: Modifier

en: Default
fr: Par défaut

en: Overridden
fr: Supplanté

en: Flag
fr: Marquer

en: Revert
fr: Rétablir

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.
