Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Default
hr: Zadano

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Revert
hr: Vrati

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.
