Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Group
hu: Csoport

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Flag
hu: Jelölő

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Flags
hu: Jelölők
