Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Group
is: Hópur

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Overridden
is: Yfirritað
