Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Status
it: Stato

en: Group
it: Gruppo

en: Action
it: Azione

en: Edit
it: Modifica

en: Default
it: Predefinito

en: Overridden
it: Variato manualmente

en: Flag
it: Contrassegno

en: Revert
it: Ripristina

en: Flags
it: Contrassegni
