Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Group
jv: Grup

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Revert
jv: Baléknā
