Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Flags
kn: ವೇಗ
