Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Group
mr: समुह

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप
