Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Flag
nl: Vlag

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.
