Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Flag
pl: Flaga

en: Revert
pl: Przywróć

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: Flags
pl: Flagi
