Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Group
pt: Grupo

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Default
pt: Por defeito

en: Overridden
pt: Substituído

en: Flag
pt: Sinalizar

en: Revert
pt: Reverter

en: Flags
pt: Sinalizadores
