Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Group
ro: Grup

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Default
ro: Implicit

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: Flag
ro: Semnalizare

en: Revert
ro: Revenire
