Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Group
sk: Skupina

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Flags
sk: Označenia
