Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Group
ta: குழுமம்

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Default
ta: இயல்பான

en: Overridden
ta: மேலெழுதப்பட்டது

en: Revert
ta: முன்நிலைக்கு மாற்றுக
