Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Group
vi: Nhóm

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Default
vi: Mặc định

en: Overridden
vi: Đã ghi đè

en: Revert
vi: Trở lại

en: Flags
vi: Cờ
