Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Group
hy: Խումբ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն
