Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Group
id: Grup

en: Action
id: Tindakan

en: Edit
id: Sunting

en: Default
id: Bawaan

en: Overridden
id: Ditimpa

en: Revert
id: Kembali
