Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Revert
ka: დაბრუნება
