Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Group
ru: Группа

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Default
ru: По умолчанию

en: Overridden
ru: Переопределён

en: Flag
ru: Пометить флагом

en: Revert
ru: Вернуть

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Flags
ru: Флаги

en: Flag %flag_title
ru: Отметить флагом %flag_title

en: Unflag %flag_title
ru: Снять флаг %flag_title

en: Administer Flags
ru: Управлять флагами
