Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Default
sv: Förvald

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Flag
sv: Flagga

en: Revert
sv: Återställ

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.

en: Flags
sv: Flaggor
