Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Group
tr: Grup

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: Default
tr: Varsayılan

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: Flag
tr: İşaretle

en: Revert
tr: Geri al

en: Flags
tr: İşaretler (Flags)
