Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Group
uk: Група

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Default
uk: Базово

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Flag
uk: Встановити прапор

en: Revert
uk: Відновити

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.

en: Group Permissions
uk: Повноваження Групи

en: Flags
uk: Прапори

en: Flag %flag_title
uk: Встановити прапор %flag_title

en: Unflag %flag_title
uk: Зняти прапор %flag_title
