Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Group
ur: گروپ

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Default
ur: طے شدہ
