Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Group
cs: Skupina

en: group
cs: skupina

en: body
cs: tělo

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.
