Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Features
et: Omadused

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.
