Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: group
fi: ryhmä

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: body
fi: sisältö

en: Basic page
fi: Perussivu

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fi: Käytä <em>perussivuja</em> staattiseen sisältöösi kuten esimerkiksi "Tietoa meistä" sivu.

en: Groups audience
fi: Ryhmän audienssi

en: Determine if this is an OG group.
fi: Määrittele, onko tämä OG ryhmä.
