Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Group
fr: Groupe

en: group
fr: groupe

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: body
fr: corps

en: Basic page
fr: Page de base

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fr: Utilisez les <em>pages de base</em> pour votre contenu statique, tel que la page 'Qui sommes-nous'.

en: Groups audience
fr: Audience de groupes

en: Determine if this is an OG group.
fr: Déterminer s'il s'agit d'un groupe OG.
