Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: group
he: קבוצה

en: Features
he: פיצ'רים

en: body
he: גוף

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .
