Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Group
hu: Csoport

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: group
hu: csoport

en: Features
hu: Jellemzők

en: body
hu: törzs

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.
