Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Group
ja: グループ

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: group
ja: グループ

en: Features
ja: フィーチャー

en: body
ja: 本文

en: Basic page
ja: 基本ページ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ja: 「About us」のような、あまり更新されない内容の場合は <em>基本ページ</em> を使ってください。

en: Groups audience
ja: グループ 視聴者

en: Determine if this is an OG group.
ja: これがOGグループかどうか決定します。
