Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".
