Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: group
lt: grupė

en: Features
lt: Savybės

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.
