Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Group
mr: समुह

en: group
mr: समुह

en: Basic page
mr: साधे पान
