Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Group
pl: Grupa

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: group
pl: grupa

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: body
pl: treść

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Groups audience
pl: Audytorium grup
