Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Group
sk: Skupina

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: group
sk: skupina

en: Features
sk: Vlastnosti

en: body
sk: telo

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.
