Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Group
sv: Grupp

en: group
sv: grupp

en: Features
sv: Funktioner

en: body
sv: brödtext

en: Basic page
sv: Enkel sida

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sv: Använd <em>enkla sidor</em> för ditt statiska innehåll, såsom en sida "Om oss".

en: Groups audience
sv: Målgrupper

en: Determine if this is an OG group.
sv: Avgör om detta är en OG-grupp.
